Sukcesy w XIX Miejskim Konkursie Minii Playback Show 2021

10 czerwca 2021

Pragniemy podzielić się naszą radością i sukcesem! W XIX Miejskim Konkursie Minii Playback Show 2021 organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie - Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej – nasza szkoła zdobyła…. 2 i 3 miejsce!

Kategoria Zespoły: Klasy I-III Szkoły Podstawowe

II miejsce – Zespół „Luz” – klasa 3 b Szkoła Podstawowa nr 18 w Jaworznie / wykonanie utworu „Górą Ty” z repertuaru zespołu Golec uOrkiestra

Kategoria Zespoły: Klasy IV – VIII Szkoły Podstawowe

III miejsce – „Majkel, Dziunia, Rozbój w barze”- klasy 7c i 8 a Szkoła Podstawowa nr 18 w Jaworznie / wykonanie utworu „ Smooth Criminal” z repertuaru Michaela Jacksona.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi! Gratulujemy wszystkim Laureatom i Uczestnikom! Wspaniałym Organizatorom dziękujemy za motywację do działania, możliwość zaprezentowania przygotowanego repertuaru, za radość, doskonałą zabawę- która nam towarzyszyła! Z nadzieją, że w przyszłym roku- będziemy wszyscy razem- na scenie, na widowni, na backstage’u! Pozdrawiamy!