Zajęcia dydaktyczno- profilaktyczne

23 czerwca 2021

„Morze, góry, las i rzeka;

Wszystko to już na nas czeka.

Bo zaczęło się już lato

Jedźmy mamo, jedźmy tato.”

23 czerwca w klasach 1-3 gościła Pani Katarzyna Domagała z PSSE w Jaworznie. Zajęcia miały na celu uwrażliwienie dzieci na zachowanie bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku, kształcenie umiejętności układania wakacyjnych rad zapewniających atrakcyjny wypoczynek, utrwalenie znajomości numerów alarmowych, utrwalenie zasad zachowania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, ukazanie zagrożeń związanych z letnim wypoczynkiem oraz zachęcanie do aktywnego wypoczynku w czasie wakacji, a także rozwijanie samodzielności i odpowiedzialności.

Słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Uczniowie klas 1-3 z wychowawcami pragną podziękować Pani pedagog Małgorzacie Mackiewicz

za zorganizowanie i przeprowadzenie wszystkich wspaniałych zajęć dydaktyczno- profilaktyczno –

wychowawczych zarówno podczas nauczania zdalnego jak i stacjonarnego.