IX edycja Konkursu tanecznego You Can Dance 2022/2023

28 lutego 2023
17 lutego w SP 18 odbyła się IX edycja Konkursu tanecznego You Can Dance. Na otwarciu imprezy zaproszony gość - tancerz i choreograf Grzegorz "Molo" Moczko zaprezentował naszym uczniom fragment tańca w stylu break dance i hip hop. Po zmaganiach konkursowych publiczność zachęcili do wspólnego tańca uczniowie klasy 2a z koła tanecznego Pani Nataszy Chochorowskiej oraz przewodnicząca RSU Milena Marcinkowska.
Gdy publiczność była zajęta wspólnymi tańcami Jury wytypowało zwycięzców w zmaganiach tanecznych. Z przyjemnością możemy zakomunikować, że w tym roku wygrały:
I miejsce - Lena Chrobak
I miejsce -  Antonina Kuźnicka i Michalina Stós.
II miejsce - Kornelia Gawęda, Maja Zagórska, Nikola Kuśmierczyk
III miejsce - Gabrysia Łysik.

Nasz Gość - Pan Grzegorz po konkursie poprowadził dla chętnych uczniów warsztaty taneczne. Zarażeni pozytywnymi wibracjami uczniowie naszej szkoły poczuli taneczne flow i oddali się tańcom na 100%. Była moc i energia. Dziękujemy wszystkim występującym, Jury oraz Panu Grzegorzowi za odwiedziny w SP 18 - organizatorki Pani Izabella Waszak i Justyna Nowak.