Szkoła Podstawowa nr 18 Jaworzno

Strona główna

Najnowsze aktualności

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Powiększ zdjęcie Koduj%20z%20Gigantami-%20plakat

Trwają zapisy na KODUJ Z GIGANTAMI – ,,RETROPROGRAMOWANIE” – największą akcję edukacyjną bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży w Polsce! 

Wydarzenie wspierają: MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Jaworzno - Pan Paweł Silbert oraz włodarze innych miast.

30 stycznia 2023
Czytaj więcej o: Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Bieg Mikołajowy

Powiększ zdjęcie

„Bieg Mikołajowy”

 

Wolontariusze z 18  tym razem nieśli pomocną dłoń podczas Biegu Mikołajowego, który odbył się w sobotę 03.12.2022r na Geosferze. W mglisty jesienno - zimowy poranek cała dziesiątka (Michalina, Wiktoria, Oliwia, Emilia, Bartek, Mikołaj, Jakub, Patryk, Filip, Olaf) stawiła się na zgrupowaniu.  Ramie w ramię zabezpieczali trasę biegu na odcinku 10 km.
By każdy mógł się poczuć Mikołajem w sercu i na ciele,  nie tylko uczestnikom biegu ale
i Naszym Wolontariuszom rozdane zostały czapki samego św. Mikołaja. Po biegu w ramach dodatkowej osłody każdy otrzymał świąteczny poczęstunek. Niezwykła, magiczna atmosfera towarzysząca wydarzeniu zostanie długo w pamięci naszym dzieciom.  Uśmiechu dodał również pamiątkowy medal, który czekał na każdego biegacza ale przede wszystkim dla Naszej Wspaniałej Dziesiątki.

Serdecznie dziękujemy RODZICOM –  Naszej Wspaniałej Dziesiątki za zaangażowanie się i umożliwienie wzięcia udziału w biegu.

DZIĘKUJEMY!

4 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Bieg Mikołajowy

LICYTACJA EMOTKOWYCH POŻERACZY SMUTKÓW

Powiększ zdjęcie

 

Szkoła Podstawowa nr 18 z Jaworzna bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie: „Emotkowe Pożeracze Smutków”. Z tej okazji uczniowie przygotowali różnokolorowe emotki wielkości małej poduszki które można wylicytować.

Zebrane środki finansowe  z licytacji "Pożeraczy" zostanie przekazana na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci
i Młodzieży na terenie Centrum Zdrowia Dziecka Organizacji Charytatywnej Fundacja TVN

 

 

Rozpoczynamy licytację!!!


Licytujemy od 10 zł -  01.12.2022 od godz. 10.00 do 04.12.2022 do godz. 22.00.
Prosimy pamiętać o ustalonym czasie. Nawet jeśli ktoś chciałby oferować wyższe kwoty, a nie zdąży przed 22.00, bo ktoś na sekundę przed zakończeniem aukcji daną kwotę przebije, to w praktyce oznacza to koniec licytacji.
Licytujemy wpisując pod konkretnym zdjęciem oferowaną kwotę.
Powodzenia!


Odbiór poduszeczek od poniedziałku 05.12 u p. Magdaleny Suropek -Dygoń sala 28.

 

 

29 listopada 2022
Czytaj więcej o: LICYTACJA EMOTKOWYCH POŻERACZY SMUTKÓW

„Ile waży Św. Mikołaj?”/ 2022/2023

Powiększ zdjęcie

Zapraszamy do udziału w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu charytatywnego pod hasłem: „Ile waży Św. Mikołaj?”. Organizatorem konkursu jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie.
Celem konkursu jest promocja wśród dzieci i młodzieży idei zaangażowania społecznego, empatii oraz otwartości na drugiego człowieka, poprzez organizację szkolnych przedsięwzięć charytatywnych, których celem jest udzielenie wsparcia rówieśnikom, wychowankom Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Konkurs polega na zebraniu bilonu o jak największej wadze lub największej kwocie w okresie trwania konkursu od 18.11.22r.-13.01.23r.

W konkursie przewidziano nagrody dla klas.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Opiekunami Szkolnego Wolontariatu.

23 listopada 2022
Czytaj więcej o: „Ile waży Św. Mikołaj?”/ 2022/2023