Wycieczka do JuraParku

6 maja 2024

w wycieczce do JuraParku.

Nasze dzieci były zachwycone możliwością obserwacji dinozaurów w naturalnych wielkościach. Poszliśmy na spacer po parku, podziwiając różne gatunki dinozaurów, które wyglądały tak realistycznie, że momentami mieliśmy wrażenie, że żyją naprawdę.

Dodatkowo, park oferował wiele innych atrakcji, takich jak przejażdżki kucykami czy warsztaty rzemieślnicze, które były bardzo interesujące dla naszych dzieci. Mogliśmy również nacieszyć się pięknymi widokami, piknikiem na świeżym powietrzu i oczywiście pamiątkowymi zdjęciami z dinozaurami.

Cała rodzina była zachwycona tą wycieczką, ponieważ to był prawdziwy zasób wspaniałych wspomnień i doświadczeń. Na pewno jeszcze tu wrócimy, ponieważ Jurapark to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić i cieszyć się jego urokami.

W dniu 6 maja uczniowie z klas 4a, 4b, 6b, 6a oraz 3a uczestniczyli w wycieczce do jednego z najbardziej znanych parków paleontologicznych w Polsce - Jura Parku w Krasiejowie.

Na miejscu czekał na nas przewodnik, który poszerzył wiedzę uczniów na temat prehistorii oraz zapewnił im niezapomniane wrażenia związane z odkrywaniem tajemnic dawnych światów.

Nasze dzieci były zachwycone możliwością obserwacji dinozaurów w naturalnych wielkościach, które wyglądały tak realistycznie, że momentami mieliśmy wrażenie, że żyją naprawdę.

Był to prawdziwy raj dla uczniów zainteresowanych paleontologią i historią dinozaurów.

Dodatkowo, park oferował wiele innych atrakcji tj.:  Tunel Czasu, autentyczne wykopaliska, Prehistoryczne Oceanarium, Park Ewolucji czy Park Rozrywki.

Wycieczka do Jura Parku była niezapomniana dla nas wszystkich. Daliśmy się ponieść atmosferze prehistorii i cieszyliśmy się każdą chwilą spędzoną wśród dinozaurów.

Dziękujemy naszym nauczycielom za zorganizowanie takiej fantastycznej wycieczki!