DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA w SP 18

5 października 2018

"Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji."

(Maria Dąbrowska)

29 września w całej Polsce obchodzony jest Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji aktyw biblioteczny postanowił przygotować miłą niespodziankę dla swoich młodszych kolegów z edukacji wczesnoszkolnej. W czwartek 27 września o godzinie 10:00 dziewczyny z aktywu przerwały edukację maluchom i umiliły im lekcje czytając książki z naszej biblioteki.

I tak w kalach 1. czytaliśmy książki z serii BASIA,  w klasach 2. książki z serii ZWIERZĘTA OLI, a w klasie 3 GANG SŁODZIAKÓW.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom za to, że mogliśmy poczytać maluchom oraz Wam drodzy milusińscy, za zaangażowanie i piękne słuchanie przygotowanych dla Was historii z książeczek.

Zapraszamy do biblioteki, tu zawsze znajdziecie coś ciekawego do przeczytania! :)