Mikołajkowym Marszu Nordic Walking

3 grudnia 2023

W niedzielny poranek tym razem wolontariusze z SP 18 gościli w Domu Kultury im.
Z. Krudzielskiego
w Szczakowej na Mikołajkowym Marszu Nordic Walking. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 6 km. Jak zawsze na początku uczniom (Frankowi, Bartkowi
z kl. 7a oraz Ewie z kl. 6a) rozdzielono zadania do wykonania. Imprezę rozpoczęła pani Kierownik Kinga Jończyk o godzinie 10.00 powitaniem wszystkich gości. Kolejnym punktem imprezy była rozgrzewka, którą prowadziła sama pani kierownik, a nasi wolontariusze robili zdjęcia. Wszystkim dopisywał humor i uśmiech na twarzy. Gdy odliczono od 10 do 0 zawodnicy wystartowali, a My razem z uczestnikami. W dniu dzisiejszym wolontariusze zamienili się w prawdziwych fotografów, zabezpieczaliśmy również koniec marszu.

Uczestnicy zachęcani byli również do robienia sobie zdjęć z naszym reniferem Bartkiem Długo nie trzeba było nikogo namawiać, zawodnicy ochoczo w kolejce czekali, aby „pstryknąć sobie fotkę”. Nasi uczniowie po raz kolejny spisali się REWELACYJNIE. Dziękujemy Rodzicom za pomocy i współpracę.:)

Dziękujemy p. kierownik za niespodzianki dla Nas oraz p. Annie Lichocie Radnej za słodki poczęstunek, ogromne pizzę i świąteczne życzenia przygotowany specjalnie dla Wolontariuszy.