Wolontariusze WOŚP

28 stycznia 2024

Jak w roku ubiegłym, tak i w tym, Szkoła Podstawowa nr 18 w Jaworznie grała razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.  32 Finał przebiegał pod hasłem Płuca po pandemii. Tym razem zbieraliśmy fundusze na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak co roku przyciąga tłumy. Nasze wielkie granie zaczęliśmy od porannych godzin w dzielnicy Ciężkowice. Ofiarność naszej lokalnej społeczności z roku na rok, jest coraz większa - dziękujemy.

Za  gotowość do działania, chęci do pracy, jak i niegasnący entuzjazm serdecznie wolontariuszom dziękujemy (Emilce, Lenie, Frankowi, Tobiaszowi, Bartkowi, Jankowi, Kubie, Ewie, Natalce, Natalce, Maćkowi, Darii). Zbiórce pieniędzy z udziałem naszych wolontariuszy panowała niesamowicie radosna, otwierająca serca atmosfera.

Mamy nadzieję, że wspólnie z uczniami naszej szkoły "będziemy grali do końca świata i jeden dzień dłużej."