Szkolny Konkurs Mini Playback Show 2024 w SP 18

11 marca 2024

Nasza szkoła Osiemnastka  rozbrzmiewała dzisiaj- 11.03-  świetną muzyką, a uczestnicy Show zaprezentowali swoje talenty i kreacje w naprawdę doskonałym stylu!

Komisja Jury w składzie - dyrektor szkoły  Pani Anna Hassa, wicedyrektor szkoły Pani Monika Magiera - Pol, nauczyciel- wychowawca świetlicy SP 18 Pani Renata Pazdur, radny RM Jaworzna  Pan Mirosław Pieczara , uczeń  Krzysztof Ciołczyk- RSU -w swojej ocenie kierowała się   doborem repertuaru, poprawną imitacją śpiewu, trafnym oddaniem charakteru wybranej piosenki w odpowiednim układzie tanecznym oraz ogólnym wyrazem artystycznym, charakteryzacją wykonawcy i oryginalnością.

W Szkolnym MPShow wzięły udział klasy: 1b, 2a, 2b, 3a i 3 b oraz 4a, 5a, 5b, 6a i 6b. Młodzi artyści swoimi niezapomnianymi występami udowodnili, że ten konkurs to doskonała okazja aby spotkać się z rówieśnikami, zobaczyć kolegów na scenie oraz wymienić się z nimi swoimi doświadczeniami. To niepowtarzalna okazja poczuć się jak gwiazda i wczuć w role swoich idoli.

Oto Zwycięzcy:

W kategorii klas 1-3:

• 1 miejsce- klasa 3 a zespół „ Przyjaciele” w  utworze pt.: „ I’ll Be There for You”” z rep. „ The Rembrandts”,
  • 2 miejsce- klasa 2 b zespół „ Kleksiki” w utworze : „ Całkiem Nowa Bajka” z z rep.Sochacka, Igo, Mrozu,Rojek, Brodka, Ralph, Bedoes, Sokół

Ex aequo:

• 3 miejsce- klasa 1b zespół „Kolorowe nutki” w utworze pt.: „ Italodisco” z rep. Kuby Szmajkowskiego ( Sylwester z Polsatem 2023),
  • 3 miejsce -klasa 2 a zespół „ Kids” w utworze : „ Dzięki, że jesteś”  z rep. Lanberry ,

Wyróżnienie za udział- zespół z klasy 3 b „ Kwiatuszki” w  utworze pt.: „ Dzięki, że jesteś”  z rep. Lanberry

W kategorii klas 4-8:

• 1 miejsce- klasa 6 b zespół „ Ekipa z dżungli” w utworze pt. : „ Waka, waka” z rep. Shakiry
  • 2 miejsce – klasa 5 a zespół „ Ekipa Pana Kleksa” w utworze pt. : „ Całkiem Nowa Bajka” z rep.Sochacka, Igo, Mrozu,Rojek, Brodka, Ralph, Bedoes, Sokół
  • 3 miejsce- klasa 6 a zespół „ Team z 6a” w utworze pt.: „ 3KIPA” z rep. EKIPA      Wielkie gratulacje!!!!

Wyróżnienia za udział:

• klasa 4 a - zespół „ Planetarium” w utworze pt.: „ W układzie słonecznym” z repertuaru  CeZik,
  • klasa 5 b –zespół „Buldogi” w utworze „ Tańcuj” z rep. filmu „ Chłopi” U.C &RB Film Orchestra,

• klasa 4 a -zespół „ Cztery Banany” w utworze pt.: „ Bananowy song” z repertuaru

Laureaci  szkolnych eliminacji wezmą udział w rywalizacji konkursowej  podczas  XXII  Miejskiego Konkursu Mini Playback Show, który odbędzie się w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego  w Szczakowej już 15 marca br.

Trzymamy bardzo mocno kciuki! Powodzenia!