Dzień bez plecaka

21 marca 2024

21 marca był bardzo aktywnym dniem w naszej szkole. Swoją cegiełkę do tego dnia dołożył samorząd uczniowski wraz z świetlicą szkolną, który ogłosił ten wyjątkowy dzień (1 dzień wiosny, dzień wagarowicza, międzynarodowy dzień kolorowej skarpety) również dniem bez plecaka. Akcja wpisała się już na stałe w nasz kalendarz szkolnych świąt nietypowych. W tym roku chcieliśmy uhonorować kreatywność naszych uczniów, dlatego zorganizowaliśmy konkurs na najbardziej kreatywny "nieplecak". Dzięki pomysłowości naszych podopiecznych mieliśmy nie lada wyzwanie. Ale komisja po burzliwych naradach spośród wózków, transporterów, odkurzaczy, koszy, garnków, walizek, taczek i mnóstwa innych rzeczy wybrała za najbardziej kreatywny traktor zbudowany na ten dzień przez ucznia klasy 3b.

Serdecznie gratulujemy!