Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Rozwiń swój talent

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Wszyscy już wiemy, że poniedziałek 4 września jest pierwszym dniem, w którym uczniowie zawitają do szkoły po wakacjach.

Organizację tego dnia podałam już we wcześniejszym komunikacie – pragnę tylko przypomnieć, że Szkoła czeka na uczniów klas II – VIII o godz. 9.00 (wcześniej, o godz. 8.00 możliwy udział we mszy św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego), a pierwszoklasistów zapraszamy wraz z rodzicami na godz. 11.00.

Pragnę też ogłosić, że w szkole czekają uczniów i rodziców dwie nowości - niespodzianki.

 Po pierwsze, dzięki naszym wspólnym wysiłkom jako społeczności szkolnej podczas pikniku rodzinnego w dniu 2 czerwca i dzięki Rodzicom - sponsorom, udało się już zamontować ROLETY NA SALI GIMNASTYCZNEJ NA DUŻYCH OKNACH (małe okna zostaną w nie wyposażone na początku września).

 Po drugie, w celu podniesienia bezpieczeństwa na terenie szkoły - uczniów i pracowników oraz mienia szkolnego, zamontowany został na drzwiach wejściowych ELEKTRONICZNY SYSTEM WEJŚĆ I WYJŚĆ ograniczający swobodne wchodzenie i przebywanie na terenie szkoły osób nie będących uczniami i pracownikami, który zostanie włączony na stałe od dnia 5 września.

Zasady funkcjonowania i przestrzegania tego systemu oraz wiele innych bardzo ważnych spraw zostanie przedstawionych rodzicom podczas ZEBRAŃ KLASOWYCH, które odbędą się w dniu 13 września (środa). Zapraszamy wszystkich rodziców w tym dniu do szkoły – godzinę zebrania podadzą wychowawcy klas.

Tego samego dnia, o godz. 18.30, odbędzie się także pierwsze zebranie szkolnej RADY RODZICÓW.

Serdecznie zapraszam! Do zobaczenia w szkole!

Anna Hassa, Dyrektor Szkoły

P.S. Przypominam również o zakazie wjazdu samochodami osób nie będących pracownikami szkoły - na teren szkolny. Proszę o przestrzeganie - głównie dla dobra i bezpieczeństwa wszystkich idących do i ze szkoły pieszo.

4 września 2023

ORGANIZACJA  DNIA  4  WRZEŚNIA  2023 roku

Porządek dnia:

  1. Po przyjściu dzieci do szkoły (po mszy św.), godz. 9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na sali gimnastycznej dla klas II- IV.

Klasy V-VIII odbędą w tym samym czasie spotkania  z wychowawcami w salach lekcyjnych. 

  1. Około godz. 9.30 (trzy dzwonki) uczniowie z klas V-VIII udadzą się na salę gimnastyczną, a uczniowie klas II - IV przejdą wraz z wychowawcami z sali gimnastycznej do klas lekcyjnych. 
  1. Po zakończonych uroczystościach w sali gimnastycznej i spotkaniach w klasie  - uczniowie klas II-VIII mogą udać się do domu.

 

  1. Dzieci z klasyIa Ia i Ib przychodzą do szkoły na godz. 11.00 i czekają przed portiernią na Panie Wychowawczynie, które zaprowadzą je na salę gimnastyczną na uroczystość Pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie.
    Po zakończonej uroczystości – spotkanie z wychowawcami w klasie.

 

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY!

 

Dyrektor Szkoły Anna Hassa i Grono Pedagogiczne Szkoły

 

30 sierpnia 2023

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi a Szkoła coraz intensywniej przygotowuje się na przyjęcie uczniów.

Pragnę przypomnieć, że w tym roku spotykamy się w szkole dopiero

4 września(poniedziałek).

Zapraszam uczniów klas II-VIII na godz. 9.00na uroczystą akademię  na sali gimnastycznej i spotkania z wychowawcami.

Nieco wcześniej - o godz. 8.00, macie możliwość wzięcia udziału we mszy św.iętej rozpoczynającej nowy rok szkolny, w naszym kościele parafialnym.

 

Najmłodsze dzieci czyli PIERWSZOKLASISTÓW serdecznie zapraszamy wraz z rodzicami na godz. 11.00.

Pragniemy Was przyjąć ciepło i uroczyście do naszej szkolnej Rodziny.

Czeka Was i rodziców wiele niezapomnianych chwil, wzruszeń i dużo radości!

 

Do zobaczenia!

Dyrektor Szkoły,Anna Hassa

 

P.S. Szczegółową organizację dnia 4 września, w tym kolejność spotkań klas na sali gimnastycznej i w salach zamieścimy na stronie internetowej SP-18, szkolnym Facebooku oraz na drzwiach wejściowych Szkoły - w dniu 29.08.2023r.(wtorek).

28 sierpnia 2023