Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny - "Mój bajkowy bohater"

Przejdź do - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny - "Mój bajkowy bohater"
Miło mi poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczny ☘️
"Mój bajkowy bohater"  Nasza Uczennica Patrycja Pieczara z klasy 2a zajęła 1 miejsce . Cieszymy się i gratulujemy zwycięstwa.
Wychowawca Patrycja Czajer
14 czerwca 2022

Wycieczka kl.3a- Pasieka u Tytusa w Nowej Górze w gminie Krzeszowice.

21 czerca - tuż przed zakończeniem roku szkolnego klasa 3a wyjechała z murów szkoły aby odwiedzić Pasiekę u Tytusa w Nowej Górze w gminie Krzeszowice. Była to prawdziwa lekcja przyrody, podczas której uczniowie poznali: korzyści jakie mamy z pszczół, skład i biologię rodziny pszczelej, ciekawostki dotyczące życia pszczół, historię ula, rośliny miododajne, pracę pszczelarza. Oprócz lekcji był także czas na wspólne zabawy na świeżym powietrzu i wykonanie świeczek. To był bardzo przyjemny dzień dla naszych Uczniów, którzy otrzymali dyplomy młodych pszczelarzy, miodek, swoją własnoręcznie wykonaną świeczkę oraz posiane roślinki miododajne. Mamy nadzieję, że nasze roślinki wykiełkują tak jak nasza radość po tym pięknym dniu spędzonym na łonie natury.

Poniżej prezentujemy fotorelację z naszej wycieczki:
22 czerwca 2022

Dzień przyjaźni

Samorząd Uczniowski w Szkolnym Dniu Przyjaźni ocenił przygotowane przez klasy Plakaty o Przyjaźni.
I miejsce zajęła praca klasy 4a
II miejsce zajęła praca klasy 2a i 2b oraz 8b
III miejsce zajęła praca klasy 7b
;-)

23 czerwca 2022

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Mój bajkowy bohater”.

Przejdź do - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Mój bajkowy bohater”.

Sukces Mai z 1 a

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, iż uczennica z klasy 1 a Maja Fos zajęła 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Mój bajkowy bohater”. Celem konkursu było zwiększenie poziomu świadomości ekologicznej, propagowanie idei proekologicznego stylu życia; propagowanie zasad prawidłowej segregacji odpadów i ich przetwarzanie, rozwijanie wyobraźni, motywowanie i podejmowanie działań na rzecz środowiska naturalnego, rozbudzenie inwencji twórczej dzieci i młodzieży. Nasza Maja wykonała Pszczółkę Maję, która oczarowała Jury. Gratulujemy sukcesu i życzymy wielu zwycięstw w konkursach i rywalizacjach.

28 czerwca 2022