Wydarzenia 2022/2023

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Nasze pszczoły murarki

Przejdź do - Nasze pszczoły murarki
Maj to świetny miesiąc dla naszej łąki kwietnej. Dni są już długie, światła coraz więcej, a temperatury stale wyższe. Nasiona zasiane w kwietniu do wilgotnej gleby szybko zamieniły się w rośliny, które  mają idealne warunki do intensywnego wzrostu. Nasze pszczoły murarki odnalazły własną trzcinkę, w której zamieszkają przyszłe pokolenia owadów.
 
Film
   
 
29 maja 2023

Ogólnopolski Konkurs czytelniczy "Wielki Maraton Czytelniczy

Jako szkolny organizator, Pani bibliotekarka Justyna Nowak ma zaszczyt przekazać wyniki Ogólnopolskiego Konkursu czytelniczego "Wielki Maraton Czytelniczy: w lustrze książki" dla uczniów klas VII i VIII Szkół Podstawowych organizowanych przez Wojewódzką bibliotekę Pedagogiczną w Gdańsku.
Laureatkami konkursu zostały uczennice klasy 8b:
Daria Bochenek (8 wynik w Polsce)
Urban Michalina (8 wynik w Polsce)
Marcinkowska Milena (10 wynik w Polsce)
Ślusarczyk Oliwia (12 wynik w Polsce)
Gorzkowska Oliwia (14 wynik w Polsce)
 
Finalistką konkursu została uczennica klasy 8b
Bogacka Nikola (2 wynik w Polsce) 
 
Serdecznie gratulujemy dziewczynom! 
28 maja 2023

Konkurs „Szkolna aktywność fizyczna”

Nasza Szkoła bierze udział  w Konkursie „Szkolna aktywność fizyczna” prowadzonego w ramach projektu „Szkolna aktywność fizyczna” organizowanym przez Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Celem konkursu jest promowanie i upowszechnianie programów szkolnej aktywności fizycznej opartych na wdrażaniu śródlekcyjnych oraz międzylekcyjnych ćwiczeń fizycznych.

Przedmiotem konkursu jest film prezentujący szkolną aktywność fizyczną uczniów podejmowaną  w trakcie lekcji  (ćwiczenia śródlekcyjne).

Prezentujemy film klasy 4a, która  zaangażowała się w ten projekt.

 

 

26 maja 2023

Piknik

Drodzy Uczniowie, Rodzice i inni członkowie Waszych Rodzin!

Już 2 czerwca (piątek) zapraszam w imieniu Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców naszej Szkoły na wyjątkowy piknik rodzinnypowiązany z obchodami Dnia Dziecka i Dnia Rodziny, który odbędzie się na terenie szkolnym. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest integracja naszego środowiska szkolnego, rodzin oraz stwarzanie możliwości prezentacji talentów naszym uczniom, zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń. 

24 maja 2023
Czytaj więcej o: Piknik