OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  NR  18

W  KONKURSACH  POZASZKOLNYCH  W  ROKU SZKOLNYM  2016/2017

Tegoroczne osiągnięcia są wyjątkowo liczne i świadczą o wysokim poziomie umiejętności uczniów, którzy bardzo często stawali na najwyższym podium konkursów miejskich i wyższych szczebli. W sumie odnotowano rekordową ilość, tj. 57 osiągnięć                (w zeszłym roku - 48) zgrupowanych w 4 kategoriach:

• 17 sukcesów dydaktycznych (w zeszłym roku szkolnym - 15);
  • 12 sukcesów sportowych (w zeszłym roku szkolnym - 9);
  • 23 sukcesy artystyczne - recytatorskie, plastyczne, muzyczne, taneczne (w zeszłym roku szkolnym - 20);
  • 5 sukcesów w kategorii: „Inne” - (w zeszłym roku szkolnym - 5)

ORGANIZACJA KONKURSU MIEJSKIEGO PRZEZ SP18

Pedagog szkolny, mgr Małgorzata Mackiewicz, po raz piąty z rzędu podjęła wysiłek organizacji konkursu miejskiego (we współpracy z SP14 i Teatrem Sztuk w Jaworznie) -  V Miejskiego Konkursu Profilaktycznego o Zdrowiu, w którym wzięło udział 14 szkół oraz zaproszeni goście, a wśród nich Wiceprezydent Miasta, p. Monika Bryl.