Jesteś tutaj: Start / Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW  W  KONKURSACH  POZASZKOLNYCH

Rok szkolny 2016/2017

Tegoroczne osiągnięcia są wyjątkowo liczne i świadczą o wysokim poziomie umiejętności uczniów, którzy bardzo często stawali na najwyższym podium konkursów miejskich i wyższych szczebli. W sumie odnotowano rekordową ilość, tj. 57 osiągnięć                (w zeszłym roku - 48) zgrupowanych w 4 kategoriach:

• 17 sukcesów dydaktycznych (w zeszłym roku szkolnym - 15);
  • 12 sukcesów sportowych (w zeszłym roku szkolnym - 9);
  • 23 sukcesy artystyczne - recytatorskie, plastyczne, muzyczne, taneczne (w zeszłym roku szkolnym - 20);
  • 5 sukcesów w kategorii: „Inne” - (w zeszłym roku szkolnym - 5).

ORGANIZACJA KONKURSU MIEJSKIEGO PRZEZ SP18

Pedagog szkolny, mgr Małgorzata Mackiewicz, po raz piąty z rzędu podjęła wysiłek organizacji konkursu miejskiego (we współpracy z SP14 i Teatrem Sztuk w Jaworznie)- V Miejskiego Konkursu Profilaktycznego o Zdrowiu, w którym wzięło udział 14 szkół oraz zaproszeni goście, a wśród nich Wiceprezydent Miasta, p. Monika Bryl.

Rok szkolny 2014/2015

W sumie odnotowano 44 osiągnięcia zgrupowane w 4 kategoriach, w tym:

• 16 sukcesów dydaktycznych;
  • 10 sukcesów sportowych;
  • 15 sukcesów artystycznych (plastycznych, muzycznych, tanecznych);
  • 3 sukcesy w kategorii: „inne”.

ORGANIZACJA TRZECH KONKURSÓW MIEJSKICH PRZEZ SP18

• XII Miejski Konkurs Języka Angielskiego YOUNG MASTERS of ENGLISH’2015 z udziałem 12 szkół - pomysłodawca i organizator: dyr. mgr Anna Hassa;
  •  III Miejski Konkurs Profilaktyczny o Zdrowiu z udziałem 14 szkół - pomysłodawca i organizator: mgr Małgorzata Mackiewicz (we współpracy z SP14 i MBP w Jaworznie);
  • Miejski Konkurs „Czytam i rozumiem” klas drugich z udziałem 15 szkół - organizatorzy: mgr Natasza Chochorowska – koordynator i nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej w SP18.

Rok szkolny 2013/2014

Razem uczniowie odnieśli 31 sukcesów:

• 13 dydaktycznych;
  • 4 sportowy
  • 9 artystycznych;
  • 5 w kategorii „Inne”.

ORGANIZACJA  DWÓCH  KONKURSÓW  MIEJSKICH  PRZEZ  SP18

1. XI Miejski Konkurs Języka Angielskiego YOUNG MASTERS of ENGLISH’2014 z udziałem 13 szkół - pomysłodawca i organizator: mgr Anna Hassa;

2II Miejski Konkurs Profilaktyczny o Zdrowiu „Awantura o tytuł Mistrza Wiedzy o Zdrowiu” z udziałem 14 szkół - pomysłodawca i organizator: mgr Małgorzata Mackiewicz  (we współpracy z SP14 i MBP w Jaworznie).