Oficjalne oświadczenie o dostępności witryny internetowej Szkoły Postawowej nr 18 w Jaworznie - http://www.sp18.jaworzno.edu.pl/

Wstęp deklaracji

Serwis Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie został tak skonstruowany, aby zapewnić dostępność swojej strony internetowej http://www.sp18.jaworzno.edu.pl/ zgodnie z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 848) oraz Decyzją wykonawczą Komisji (UE) 2018/1523 z dnia 11 października 2018 r. ustanawiającą wzór oświadczenia w sprawie dostępności zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/2102 w sprawie dostępności stron internetowych i mobilnych aplikacji organów sektora publicznego.

Nieustannie poszukujemy rozwiązań aby zwiększyć dostępność i użyteczność naszej strony internetowej. Jeżeli masz jakieś uwagi albo komentarze prosimy o kontakt.

Dane kontaktowe i teleadresowe jednostki

Szkoła Podstawowa nr 18 w Jaworznie
Telefony:
Sekretariat (32) 762 92 60
Portiernia (32) 762 92 62
Kuchnia (32) 762 92 63
Pedagog (32) 762 92 65

e-mail:  sekretariat@sp18.jaworzno.edu.pl
Adres korespondencyjny: ul. Ks. Andrzeja Mroczka 53 c, 43-600 Jaworzno

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt:

-drogą elektroniczną: sekretariat@sp18.jaworzno.edu.pl
- telefonicznie (32) 762 92 60.
Tą samą drogą można składać również wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać skargi na brak zapewnienia dostępności.

Zgodność ze standardami:

Serwis jest zgodny ze standardami W3C:

• HTML 5
  • WCAG 2.0 (Podwójne A)

Kompatybilność:

Serwis rozpoznawalny jest przez programy czytające dla osób niewidomych Window-Eyes, JAWS czy NVDA.
Obsługa serwisu możliwa jest zarówno przy pomocy klawiatury jak i myszki.

Wygląd:

Serwis jest wyposażony w mechanizmy ułatwiające przeglądanie treści przez osoby niedowidzące. Zmiana wielkości czcionki, zmiana kontrastu.
Całość serwisu oparta jest na stylach CSS.

Skróty klawiaturowe:

Serwis nie jest wyposażony w skróty klawiaturowe