Szkolny Turniej Układania Kostki Rubika

29 kwietnia 2024

W poniedziałek 29 kwietnia odbył się w naszej szkole pierwszy w historii Szkolny Turniej Układania Kostki Rubika na czas. Był to niezwykle ekscytujący dzień pełen emocji i niezapomnianych chwil dla uczestników i widzów.

Turniej został podzielony na dwie kategorie wiekowe: dla uczniów klas 1-3 oraz uczniów klas 4-8. W obu kategoriach rywalizowano w szybkim układaniu kostki Rubika. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 12 uczniów – 6 z klas młodszych i 6 z klas starszych. Dostarczyło to uczestnikom nie tylko zabawy, ale również okazji do wykazania się umiejętnościami logicznego myślenia i spostrzegawczością.

Sponsorami nagród dla laureatów byli nasi wspaniali partnerzy: firma Rubiterner - Adam Polkowski, który dla zwycięzców ufundował vouchery o wartości 200 zł na zakupy kursów edukacyjnych na platformie https://rubitrener.kursy.onl/ oraz zniżkę 15% dla wszystkich uczestników i uczniów naszej Szkoły na wszystkie kursy z tejże platformy . Dodatkowo, Rada Rodziców SP 18 hojnie ufundowała nagrody dla zdobywców 2. i 3. miejsc oraz upominki dla każdego z pozostałych zawodników, biorących udział w turnieju.

Nasz partner, Adam Polkowski, nagrał specjalne pozdrowienia dla uczestników turnieju, w których poinformował o ufundowaniu nagród oraz zachęcał do zdrowej rywalizacji między uczestnikami. Taka interakcja jeszcze bardziej zmotywowała uczniów do zmagań konkursowych.

Wyniki turnieju były niezwykle imponujące. W kategorii klas 1-3 zwyciężyła Magdalena Bolek z kl. 3b, która ułożyła kostkę Rubika w imponującym tempie. Natomiast w kategorii klas 4-8 triumfował Kacper Mleczko z kl.6b, który pokazał niesamowitą zręczność i koncentrację.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, ich rodzinom, sponsorom oraz nauczycielom za wsparcie i zaangażowanie w organizację tego wspaniałego wydarzenia. Dzięki Wam, I Szkolny Turniej Układania Kostki Rubika na czas był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich!

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom w dalszej przygodzie z kostką Rubika!

Prezentujemy pełną listę zwycięzców Naszego Turnieju:

w klasach 1-3

I miejsce Magdalena Bolek z kl. 3b (średnia z 3 ułożeń 1,27 minuty)

II miejsce Mikołaj Jasicki z kl. 3b (średnia z 3 ułożeń 1,30 minuty)

III miejsce Tomasz Krawiec z kl. 3b (średnia z 3 ułożeń 1,44 minuty)

w klasach 4-8

I miejsce Kacper Mleczko z kl. 6b (średnia z 3 ułożeń 0,26 minuty)

II miejsce Emil Gadziński z kl. 6b (średnia z 3 ułożeń 0,29 minuty)

III miejsce Filip Drozd z kl. 4b (średnia z 3 ułożeń 1,26 minuty)