„Owoce i warzywa w szkole”

24 marca 2019

W ramach realizacji „ Programu dla Szkół” ( „Owoce i warzywa w szkole” )w miniony piątek odbyły się zajęcia dla pierwszoklasistów pod hasłem  „Zumba Kids!” zorganizowane przez panią Nataszę Chochorowską. Zakończyliśmy pełen atrakcji  tydzień   energetycznymi, latynoskimi rytmami, które porwały nas  świata tańca! Zumba Kids to specjalnie przygotowany program łączący taniec i ćwiczenia dla dzieci oraz  czas świetnej zabawy! Dzięki wspaniałej pani instruktor Barbarze Gędłek najmłodsi uczniowie mogli doskonalić koordynację, równowagę i kreatywność, a także  dyscyplinę oraz pamięć…Na podsumowanie intensywnego treningu pierwszoklasiści zaprosili Gościa na wspólną degustację pysznej, owocowej sałatkiJ i jednocześnie wzięli udział w konkursie „Owocowa zgaduj- zgadula”.  To najlepsza promocja  zdrowego trybu życia u naszych milusińskich!