Opieka stomatologiczna

9 września 2019

Szanowni Rodzice!

Od tego roku szkolnego uczeń ma prawo korzystać z bezpłatnej opieki stomatologicznej na terenie szkoły lub w wyznaczonym gabinecie stomatologicznym. Jako, że w szkołach nie ma gabinetów stomatologicznych, Organ Prowadzący szkoły przesłał dyrektorom listę gabinetów, które zgodziły się świadczyć opiekę nad uczniami.

Aby korzystać z tej opieki, każdy rodzic musi najpierw zadeklarować czy wyraża zgodę na bezpłatną opiekę stomatologiczną (proszę wypełnić „Informację dotyczącą opieki stomatologicznej...”) i wskazać gabinet z załączonej listy (dołączam listę jako „Opieka stomatologiczna nad uczniami - wykaz gabinetów...”). Proszę przynieść na zebranie i przekazać wychowawcy wydrukowaną i wypełnioną „Informację dotyczącą opieki stomatologicznej...”

Jeżeli Wasze dziecko nie będzie korzystało z bezpłatnej opieki dentystycznej, proszę przynieść na zebranie dokument „Informacja o rezygnacji z opieki stomatologicznej”.

Dyrektor Szkoły, mgr Anna Hassa