Wspomnienia z Krakowa

9 grudnia 2019

Uczniowie klas 2 a i 2 b wraz z wychowawcami i opiekunami mieli przyjemność wziąć udział w całodniowej wycieczce do Krakowa. Mimo, że do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu , to w czasie wycieczki dał się odczuć przedświąteczny nastrój.

Pierwszym celem wspólnego wyjazdu było zwiedzanie FABRYKI BOMBEK CHOINKOWYCH, gdzie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji, m.in.: zapoznanie się z procesem wytwarzania szklanych bombek, pokaz ręcznego zdobienia w wykonaniu profesjonalnych dekoratorek, własnoręczne przygotowanie niepowtarzalnej ozdoby choinkowej oraz możliwość zakupu w sklepie fabrycznym niezwykłych ozdób choinkowych w różnorodnych kształtach i kolorach. Naszej wycieczce w trakcie zwiedzania zakładu towarzyszył opiekun, który odpowiadał na wszelkie pytania dotyczące produkcji i technologii, współczesnych trendów i mody w świecie baniek. Pokaz ręcznego wyrobu słodyczy w Najmniejszej na Świecie Fabryce Cukierków „Ciuciu Cukier Artist”- do kolejny punkt wycieczki. Najsłodsze miejsce w Krakowie na długo pozostanie w pamięci drugoklasistów. Wreszcie spacer po rynku Krakowie i udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Moc atrakcji, wspaniałe przeżycia, nowe doświadczenia i przemiła atmosfera- bezcenne!