ZASADY PRZYCHODZENIA I WYCHODZENIA ZE SZKOŁY DLA ÓSMOKLASISTÓW W DNIACH EGZAMINÓW

13 czerwca 2020

SZCZEGÓŁOWE ZASADY PRZYCHODZENIA I WYCHODZENIA ZE SZKOŁY

DLA ÓSMOKLASISTÓW W DNIACH EGZAMINÓW

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 18 W JAWORZNIE

W dniach egzaminów ósmoklasisty, tj. 16-18.06.2020r. dla uczniów otwarte będą dwa wejścia do szkoły: wejście główne (A) i wejście boczne (B) - od placu apelowego.

1. Aby uniknąć gromadzenia się uczniów pod szkołą, ósmoklasiści proszeni są o przybycie do szkoły o wyznaczonych godzinach i pod wyznaczone wejście A lub B pamiętając o zachowaniu min. 1,5-metrowego dystansu pomiędzy sobą oraz o zakryciu ust i nosa (cz. V ust. 4 procedury) podczas oczekiwania na wejście do szkoły :

• godz. 8.30

wejście główne (A): wchodzą uczniowie z numerami z dziennika 1-7

wejście boczne (B): wchodzą uczniowie z numerami z dziennika 8-13

• godz. 8.40

wejście główne (A): wchodzą uczniowie z numerami z dziennika 14-19

wejście boczne (B): wchodzą uczniowie z numerami z dziennika 20-25

UWAGA: Przypomina się o konieczności punktualnego przybycia i zakazie wcześniejszego niż o wyznaczonej godzinie przychodzenia pod szkołę.

1. Po wpuszczeniu do szkoły uczeń dezynfekuje ręce, po czym kieruje się od razu do sali gimnastycznej.

1. W przypadku posiadania rzeczy (np. okrycia wierzchniego), których nie wolno zabrać ze sobą na salę (wyjątek stanowią: własne długopisy z czarnym tuszem, linijka i butelka z wodą) - uczeń pozostawia je w nadzorowanej szatni przy sali gimnastycznej (chłopięcej lub dziewczęcej), a w trzecim dniu egzaminu (18.06) – w sali 27 lub 40.

UWAGA: Przypomina się o zakazie wnoszenia na teren szkoły zbędnych rzeczy, w tym: telefonów komórkowych, maskotek, itp. (cz. V ust. 7 procedury).

1. Po zakończeniu egzaminu w każdej sali egzaminacyjnej uczniowie będą wypuszczani do domu w odstępach kilkuminutowych wyjściem, którym weszli do szkoły. Zabronione jest gromadzenie się w grupach po wyjściu ze szkoły.

Dyrektor Szkoły,

Anna Hassa