Konkurs w ramach projektu "Działaj z Impetem".

11 grudnia 2020
Drodzy uczniowie klas 1-8!
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W związku z tym Samorząd Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie w ramach projektu "Działaj z Impetem".

Aby wziąć udział w konkursie:
 1. Przygotuj dowolną ozdobę choinkową z butelek PET oraz innych odpadów. Możesz skorzystać z gotowych propozycji lub własnego pomysłu.
2. Ozdobę sfotografuj a następnie do 16 grudnia dołącz jej zdjęcie do komentarza pod tym ogłoszeniem.

Nagrodzeni  zostaną zdobywcy wyróżnień oraz 1,2 oraz 3 miejsca.  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 21 grudnia na szkolnym facebooku.

Zapraszamy serdecznie do udziału!!! Czekają nagrody i dyplomy!

Regulamin

1. Konkurs organizowany jest przez Samorząd Uczniowski SP 18 z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
2. Celem konkursu jest  promowanie recyklingu i pokazanie, że z butelek PET oraz innych odpadów  mona wykonać coś zupełnie nowego - także piękne ozdoby świąteczne.
3. Konkurs przeznaczony jest dla klas 1-8.
4. Wykonaną pracę należy sfotografować a jej zdjęcie umieścić w komentarzu pod ogłoszeniem na temat konkursu.
5.  Nagrodzeni  zostaną zdobywcy wyróżnień oraz 1,2 oraz 3 miejsca
6.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na facebooku SP18 do 21 grudnia.