Wycieczka kl.3a- Pasieka u Tytusa w Nowej Górze w gminie Krzeszowice.

22 czerwca 2022

21 czerca - tuż przed zakończeniem roku szkolnego klasa 3a wyjechała z murów szkoły aby odwiedzić Pasiekę u Tytusa w Nowej Górze w gminie Krzeszowice. Była to prawdziwa lekcja przyrody, podczas której uczniowie poznali: korzyści jakie mamy z pszczół, skład i biologię rodziny pszczelej, ciekawostki dotyczące życia pszczół, historię ula, rośliny miododajne, pracę pszczelarza. Oprócz lekcji był także czas na wspólne zabawy na świeżym powietrzu i wykonanie świeczek. To był bardzo przyjemny dzień dla naszych Uczniów, którzy otrzymali dyplomy młodych pszczelarzy, miodek, swoją własnoręcznie wykonaną świeczkę oraz posiane roślinki miododajne. Mamy nadzieję, że nasze roślinki wykiełkują tak jak nasza radość po tym pięknym dniu spędzonym na łonie natury.

Poniżej prezentujemy fotorelację z naszej wycieczki: