Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Kocham Polskę

Organizator konkursu

1. Witosa 23, 40 – 832 Katowice

tel. 32 25 40 371, e-mail: sekretariat@sp33.katowice.pl

Uczestnicy wykonują pracę plastyczną lub fotografię będącą ilustracją w „Kalendarzu Polskim”. Tematyka powinna być związana z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Temat może być interpretowany w formie plakatu, fotografii, kompozycji malarskiej lub rysunkowej.

Warunki uczestnictwa:

• Uczestnicy: uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.
  • Każdy uczestnik może dostarczyć na konkurs jedną pracę malarską lub rysunkową
    oraz jedną fotografię. Praca powinna być oryginalnym projektem autora, powinna być wykonana samodzielnie i indywidualnie (prace zbiorowe są wykluczone).
  • Technika wykonania pracy plastycznej: dowolna płaska, umożliwiająca ekspozycję
    w antyramie.
  • Formaty prac malarskich i rysunkowych: A-3 lub A-4. Formaty fotografii: nie mniejsze niż 18 x 24 [cm].
  • Miejsce dostarczenia prac: Biblaitoeka Szkolna
  • Termin dostarczenia prac: 10.04.2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu: 23 maja 2018 roku.
  • Jury konkursu przyzna 1, 2 i 3 nagrodę oraz 1 wyróżnienie za prace plastyczne
    w 3 kategoriach wiekowych a także 1, 2 oraz 3 nagrodę za fotografie (bez podziału
    na kategorie wiekowe). Nagrodzone prace będą ilustracjami  w „Kalendarzu Polskim”. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy, nagrody rzeczowe oraz nagrody w postaci kalendarza z wydrukowanymi pracami.
  • Szczegółowe informacje o konkursie oraz wzory załączników, które należy dołączyć do pracy plastycznej i fotografii znajdują się w regulaminie konkursu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE