OGŁOSZENIE- Akcja Talenciaki

22 września 2022

Szanowni Rodzice,

Pragniemy Wszystkich poinformować i zaprosić do aktywnego udziału w akcji Lidla pod nazwą SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW, której celem jest wsparcie talentów dzieci oraz zmobilizowanie lokalnej społeczności do zintegrowania się i udzielenia wsparcia szkole poprzez pozyskanie nowoczesnego sprzętu i wyposażenia.
Na konta w Librusie wysyłamy Regulamin akcji, z którego można dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Aby wziąć udział w akcji, należy zrobić zakupy w sklepie Lidl, odebrać przy kasie TALENCIAKI - papierowe kupony - za każde wydane 50 zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc), a następnie przekazać kupony naszej Szkole wrzucając je do specjalnych, kartonowych pudełek przy portierni LUB samemu wejść na stronę: lidl.pl/szkoly, kliknąć zakładkę PRZYPISZ TALENCIAKI, WYBIERZ SZKOŁĘ, a następnie - zeskanować kod z TALENCIAKA lub wpisać go ręcznie. W ten sposób przekażemy losy na konto Szkoły i umożliwimy im udział w losowaniach.

Zapraszamy Wszystkich do wspólnej zabawy, dzięki której nasza Szkoła może pozyskać cenne nagrody wspierające edukację i zabawę, np. monitor dotykowy, podłogę interaktywną, roboty edukacyjne czy wyposażenie sali informatycznej.

Akcja trwa od 5 września do 13 listopada 2022 roku. Na dzień 20 września 2022 posiadamy już na platformie Szkoły prawie 100 TALENCIAKÓW!

DZIAŁAJMY RAZEM :)

Członkowie Samorządu Uczniowskiego,