Spotkanie Bożonarodzeniowe w Hospicjum Homo Homini Św.Brata Alberta w Jaworznie

20 grudnia 2022

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 5b, 7a oraz przedstawiciele Szkolnego Wolontariatu postanowili dać troszkę radości i przyjemności chorym z Hospicjum Homo Homini Św. Brata Alberta w Jaworznie. Dzięki nowoczesnej technologii – kamery zamontowanej w pokoju dziennym, każdy pensjonariusz ze swojego pokoju mógł zobaczyć
i usłyszeć przygotowany przez Nas Koncert Bożonarodzeniowy oraz ubieraną przez nas choinkę tym samym wprowadziliśmy Wszystkich w świąteczny nastrój.
Celem dzisiejszego spotkania było: budzenie empatii i wrażliwości na potrzeby innych. Takie spotkania są odzwierciedleniem sensu tych świąt – dzieci wprowadzają nastrój radości, szczerego uśmiechu i nadziei na lepsze jutro.

Dziękujemy Wszystkim uczniom za włączenie się w  akcję: „Bombka dla Hospicjum”. Wasze  bombki wyglądają cudownie na choince, która będzie witała gości przybyłych do Hospicjum.