Jak nie czytam, jak czytam

28 czerwca 2018

"Jak nie czytam, jak czytam"- akcja czytelnicza

Ostatnia akcja czytelnicza w naszej szkole w tym roku szkolnym to 3 edycja Ogólnopolskiej Akcji skierowanej do uczniów i promujących czytanie książk "Jak nie czytam, jak czytam". W ten kolorowy dzień w naszej szkole odbyły się przedstawienia teatralne uczniów z klas:I, II, IV oraz V, zostały wręczone nagrody dla uczniów, którzy zostali laureatami Ogólnopolskiego Maratonu Czytelniczego - 3 uczniów z klas IV. Na występy artystyczne zostały zaproszone dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 -2 najstarsze grupy przedszkolaków, którzy od września będą naszymi uczniami oraz rodzice występujących młodych artystów.

Na zakończenie happeningu uczniowie z naszej szkoły ustawili się razem ze swoimi książkami w napis SP 18 CZYTA!