Warsztaty Wielkanocne we współpracy z Wolontariatem Szkolnym

25 marca 2024

W ostatni piątek przed Świętami Wielkanocnymi Samorząd Uczniowski we współpracy z Wolontariatem Szkolnym zorganizował dla uczniów klasy 2a i 2b świąteczne warsztaty wielkanocne. Mając na uwagę, że klasy te w tym roku szkolnym biorą udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym "Podróże małe i duże" uczniowie zostali zaznajomieni z tradycjami i obchodami Świąt w Wielkiej Brytanii. Prezentacje przygotowali uczniowie klasy 7a Franek i Maciej. Podczas prac warsztatowych klasy korzystały z narzędzi zakupionych w ramach programu "Laboratoria Przyszłości". Podczas zajęć uczniowie wykonywali kolorowe króliki ze skarpet, figurki z masy solnej oraz stroiki wielkanocne. Uczniowie starszych klas służyli swoja pomocą –  Wiktoria z kl. 7b, Natalia z kl. 8a oraz Franek i Maciej z kl. 7a. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie zarówno starszej młodzieży jak i uczniom klas drugich.

Organizatorki p. Justyna Nowak, p. Małgorzata Mackiewicz i p. Magdalena Suropek-Dygoń.