Kiermasz Książek

2 października 2024

02. października w naszej Szkole odbył się kiermasz książek używanych w ramach akcji charytatywnej „Czytamy z Sercem”. Wydarzenie miało na celu wsparcie Fundacji Serce Dziecka, a uczniowie i nauczyciele aktywnie zaangażowali się w organizację i udział.

Kiermasz odbywał się w holu głównym szkoły od godziny 7:30 do 14:15. Na stoiskach można było znaleźć wiele różnorodnych tytułów – od literatury dziecięcej po książki popularnonaukowe. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele chętnie wspierali akcję, kupując książki za symboliczne kwoty, a cały dochód został przekazany na cele statutowe Fundacji Serce Dziecka.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie, ogromne zaangażowanie oraz serce, które okazaliście, uczestnicząc w tej wyjątkowej inicjatywie. Dzięki Wam udało się zebrać 255,50 zł, która pomoże potrzebującym dzieciom.

Już teraz zapraszamy na kolejne akcje charytatywne organizowane w naszej szkole