Wyniki Ogólopolskiego konkursu na zakładkę

17 października 2024

Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki ogólnopolskiego konkursu na zakładkę do książki "Bohater o wielkim sercu", organizowany w ramach akcji czytelniczej "Czytamy z sercem" przez Szkołę Podstawową nr 18 im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaworznie. Pragniemy podziękować i pogratulować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Ogrom prac przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Poziom prac bardzo zróżnicowany, a wybór tych najlepszych perełek niełatwy. Jednak trzeba było podjąć decyzję Jury, w skład którego weszli: Bibliotekarz, nauczyciel plastyki, przedstawiciele samorządu uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie oraz Bibliotekarz Miejskiej Biblioteki Publicznej z Jaworzna podjęli decyzję, a wyniki prezentujemy poniżej: