Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

28 sierpnia 2023

Wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi a Szkoła coraz intensywniej przygotowuje się na przyjęcie uczniów.

Pragnę przypomnieć, że w tym roku spotykamy się w szkole dopiero

4 września(poniedziałek).

Zapraszam uczniów klas II-VIII na godz. 9.00na uroczystą akademię  na sali gimnastycznej i spotkania z wychowawcami.

Nieco wcześniej - o godz. 8.00, macie możliwość wzięcia udziału we mszy św.iętej rozpoczynającej nowy rok szkolny, w naszym kościele parafialnym.

Najmłodsze dzieci czyli PIERWSZOKLASISTÓW serdecznie zapraszamy wraz z rodzicami na godz. 11.00.

Pragniemy Was przyjąć ciepło i uroczyście do naszej szkolnej Rodziny.

Czeka Was i rodziców wiele niezapomnianych chwil, wzruszeń i dużo radości!

Do zobaczenia!

Dyrektor Szkoły,Anna Hassa

P.S. Szczegółową organizację dnia 4 września, w tym kolejność spotkań klas na sali gimnastycznej i w salach zamieścimy na stronie internetowej SP-18, szkolnym Facebooku oraz na drzwiach wejściowych Szkoły - w dniu 29.08.2023r.(wtorek).