ORGANIZACJA  DNIA  4  WRZEŚNIA  2023 roku

30 sierpnia 2023

Porządek dnia:

1. Po przyjściu dzieci do szkoły (po mszy św.), godz. 9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na sali gimnastycznej dla klas II- IV.

Klasy V-VIII odbędą w tym samym czasie spotkania  z wychowawcami w salach lekcyjnych.

1. Około godz. 9.30 (trzy dzwonki) uczniowie z klas V-VIII udadzą się na salę gimnastyczną, a uczniowie klas II - IV przejdą wraz z wychowawcami z sali gimnastycznej do klas lekcyjnych.
  1. Po zakończonych uroczystościach w sali gimnastycznej i spotkaniach w klasie  - uczniowie klas II-VIII mogą udać się do domu.

1. Dzieci z klasyIa Ia i Ib przychodzą do szkoły na godz. 11.00 i czekają przed portiernią na Panie Wychowawczynie, które zaprowadzą je na salę gimnastyczną na uroczystość Pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie.
    Po zakończonej uroczystości – spotkanie z wychowawcami w klasie.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY!

Dyrektor Szkoły Anna Hassa i Grono Pedagogiczne Szkoły