Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 września 2023

Wszyscy już wiemy, że poniedziałek 4 września jest pierwszym dniem, w którym uczniowie zawitają do szkoły po wakacjach.

Organizację tego dnia podałam już we wcześniejszym komunikacie – pragnę tylko przypomnieć, że Szkoła czeka na uczniów klas II – VIII o godz. 9.00 (wcześniej, o godz. 8.00 możliwy udział we mszy św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego), a pierwszoklasistów zapraszamy wraz z rodzicami na godz. 11.00.

Pragnę też ogłosić, że w szkole czekają uczniów i rodziców dwie nowości - niespodzianki.

 Po pierwsze, dzięki naszym wspólnym wysiłkom jako społeczności szkolnej podczas pikniku rodzinnego w dniu 2 czerwca i dzięki Rodzicom - sponsorom, udało się już zamontować ROLETY NA SALI GIMNASTYCZNEJ NA DUŻYCH OKNACH (małe okna zostaną w nie wyposażone na początku września).

 Po drugie, w celu podniesienia bezpieczeństwa na terenie szkoły - uczniów i pracowników oraz mienia szkolnego, zamontowany został na drzwiach wejściowych ELEKTRONICZNY SYSTEM WEJŚĆ I WYJŚĆ ograniczający swobodne wchodzenie i przebywanie na terenie szkoły osób nie będących uczniami i pracownikami, który zostanie włączony na stałe od dnia 5 września.

Zasady funkcjonowania i przestrzegania tego systemu oraz wiele innych bardzo ważnych spraw zostanie przedstawionych rodzicom podczas ZEBRAŃ KLASOWYCH, które odbędą się w dniu 13 września (środa). Zapraszamy wszystkich rodziców w tym dniu do szkoły – godzinę zebrania podadzą wychowawcy klas.

Tego samego dnia, o godz. 18.30, odbędzie się także pierwsze zebranie szkolnej RADY RODZICÓW.

Serdecznie zapraszam! Do zobaczenia w szkole!

Anna Hassa, Dyrektor Szkoły

P.S. Przypominam również o zakazie wjazdu samochodami osób nie będących pracownikami szkoły - na teren szkolny. Proszę o przestrzeganie - głównie dla dobra i bezpieczeństwa wszystkich idących do i ze szkoły pieszo.